LARS rozszerza usługi w zakresie produkcji elektroniki

LARS z radością informuje o rozbudowie swoich usług w zakresie kontraktowej produkcji elektroniki (EMS) w celu zaspokojenia rosnących wymagań rynku. Koncentrując się na technologii montażu powierzchniowego (SMT), technologii montażu przezotworowego (THT) i montażu układów drukowanych (PCBA), LARS jest gotowy dostarczać produkty elektroniczne o wyjątkowej jakości. 
Dowiedz się więcej o LARS EMS na: www.ems.lars.pl 
W ramach rozszerzenia oferty LARS dokonał znacznych inwestycji w nowoczesne urządzenia i technologię, zapewniając precyzyjne i wydajne procesy produkcyjne. Dzięki wzmocnionym zdolnościom w zakresie montażu SMT i THT, LARS może obsługiwać nawet najbardziej skomplikowane projekty z najwyższą precyzją i niezawodnością. 
LARS zaangażował zasoby w celu wsparcia klientów na wczesnym etapie kluczowych działań związanych z rozwojem produktu. „Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzanie nowych produktów na rynek (z j. ang.: NPI), bywa trudne. Szczególnie dla partnerów, którzy wprowadzają rozwiązania elektroniczne do produktów, które wcześniej elektroniki nie zawierały, jak np. fotele, donice, schody, półki i wiele innych” -  mówi Andrzej Szymański, właściciel LARS. Poprzez udzielanie fachowych porad i usprawnianie procesów, LARS umożliwia szybsze wprowadzenie na rynek i płynne przejście do produkcji masowej. 
Jednym z kluczowych atutów LARS jest obecność w Unii Europejskiej (UE). Linie produkcyjne znajdują się w doskonałej lokalizacji – w zachodniej Polsce, obok Poznania, zaraz przy autostradzie łączącej Warszawę z Berlinem. Dzięki temu LARS oferuje swoim klientom wiele korzyści, w tym skrócenie czasu realizacji zamówienia, usprawnioną komunikację oraz zgodność z przepisami UE.  
LARS zawsze zobowiązywał się do świadczenia usług najwyższej jakości. Świadczą o tym rekomendacje wieloletnich partnerów. Firma pozostaje oddana utrzymaniu najwyższych standardów doskonałości, niezawodności i satysfakcji klienta. Dzięki poszerzeniu oferty EMS, LARS ma na celu nawiązanie długoterminowych partnerstw i przyczynienie się do rozwoju przemysłu elektronicznego. 
"Cieszymy się, że możemy rozszerzyć nasze usługi produkcji elektroniki i służyć naszym doświadczeniem partnerom, którzy widzą przyszłość w rozwiązaniach elektronicznych" – kontynuuje Andrzej Szymański. "Nasz nowoczesny park maszynowy, nasze doświadczenie i zobowiązanie do utrzymania wysokiej jakości pozycjonują nas jako zaufanego partnera w produkcji elektroniki. Z niecierpliwością oczekujemy na świadczenie naszych usług szerszej rzeszy klientów i przyczynienie się do ich sukcesu". 
Rozbudowa usług Produkcji Elektroniki w firmie LARS stanowi ważny kamień milowy w rozwoju firmy. Ten strategiczny krok umożliwia LARS lepszą obsługę klientów, promowanie innowacji i napędzanie postępów w branży.  
Aby dowiedzieć się więcej na temat LARS EMS, wejdź na stronę: www.ems.lars.pl