Oświetlenie boisk i obiektów sportowych - Lampy stadionowe

Oświetlenie boisk i oświetlenie stadionowe muszą spełniać wysokie wymagania. Z jednej strony mają zapewniać jak najlepszą widoczność, z drugiej wpisywać się w architekturę i tworzyć atrakcyjną wizualnie przestrzeń. W LARS proponujemy lampy LEDowe dla boiska piłkarskiego, hali, trybun i innych obiektów sportowych. Oświetlenie boisk oparte na technologii LED jest współcześnie najlepsze, ponieważ lampy pobierają mało energii i emitują światło wysokiej jakości. 

Oświetlenie boisk i obiektów sportowych bazujące na technologii LED

Sprawdź nasze produkty udostępnione na stronie internetowej i wybierz lampy dla oświetlenia przejść stadionowych, schodów na trybunach lub oświetlenie do sal sportowych w oparciu o szczegółowe dane techniczne zamieszczone w opisach. Lampy LEDowe na hale sportowe i inne obiekty:

  • wyróżniają się energooszczędnością, 
  • są wydajne, 
  • tworzą znakomite iluminacje konturowe i architektoniczne, 
  • mają wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne (szczególnie ważne na zewnątrz).

Polski producent LARS 

Jako producent oświetlenia LED proponujemy nie tylko oświetlenie sportowe, lecz także lampy i oprawy do przestrzeni biurowych i prywatnych. Wyposażamy domy, mieszkania, instytucje kultury, hale przemysłowe, inne budynki i środki transportu. W ofercie znajdują się też lampy wirusobójcze do dezynfekcji. Ich działanie skutecznie niszczy bakterie, wirusy, grzyby, roztocza i inne drobnoustroje. Uzyskany, wysoki poziom czystości mikrobiologicznej zapewnia bezpieczeństwo i komfort życia, pracy, treningu, realizowanych usług.