Oświetlenie hoteli

Na liście produktów, których szukasz, znajduje się kinkiet hotelowy? Chcesz, żeby lampa hotelowa łączyła wysoką estetykę i oszczędności? Wykorzystaj lampy LARS jako lampy hotelowe. Zapewnij prowadzonemu obiektowi dobre oświetlenie i zbuduj odpowiedni nastrój w ciągu dnia i w nocy. Jako producent oświetlenia LED polecamy oświetlenie hotelowe (pokoju hotelowego, części wypoczynkowych i restauracyjnych, korytarzy i schodów), które wyróżnia się wydajnością, oszczędnością energii, minimalistycznym stylem i znakomitym efektem świetlnym. Dostępne oświetlenie hotelowe to zarówno lampy wiszące, jak i profile schodowe LED. Oferujemy również lampy wirusobójcze do dezynfekcji pomieszczeń. Nasze propozycje oświetleniowe odpowiadają na oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Stylowe lampy hotelowe - oferta LARS

Jako oświetlenie hotelowe sprawdzą się między innymi:

  • lampy hotelowe LARSA Click - proste oprawy, które zapewniają ciągłość światła i są łatwe do zamontowania, 
  • klasyczne lampy sufitowe LARSA S z mlecznym kloszem rozpraszającym światło,
  • lampy LARSA Half składające się z oprawy o długości 120 cm, która świeci tylko w połowie - dobry wybór przy planach stworzenia wyjątkowych wzorów dopasowanych do warunków hotelu,
  • aluminiowe profile schodowe DUO LED UNI pełniące nie tylko funkcje podświetlające, lecz także dekoracyjne, 
  • profil schodowy nakładany, z powierzchnią przeciwpoślizgową. 

Energooszczędna technologia LED to nowoczesne rozwiązanie, polecane nie tylko dla hoteli, lecz także domów, biur i instytucji. 

Zainwestuj w lampy wirusobójcze UV-C i zadbaj o dezynfekcje hotelu

Dobre oświetlenie pokoju hotelowego i całego obiektu to tylko jedna z kwestii, którymi musisz się zająć. Gościom trzeba też zapewnić jak najlepsze warunki higieniczne, dlatego proponujemy lampy wirusobójcze UV-C* do dezynfekcji. Dezynfekcja lampą UV-C opiera się na działaniu światła UV, które nie wytwarza ozonu. Jest bezpieczna dla ludzi, roślin i zwierząt, dzięki czujnikowi obecności. Po zakończonej dezynfekcji należy wywietrzyć pomieszczenie. 

Wybierając lampy hotelowe, zadbaj nie tylko o jakość światła górnego lub bocznego, lecz także dezynfekujące światło UV. Jeśli masz pytania dotyczące projektów do hotelu lub chcesz skorzystać z konsultacji, zachęcamy do kontaktu. 

* WAŻNE! BioShox jest profesjonalną i certyfikowaną lampą UV-C o wysokiej skuteczności. W trakcie pracy lampy obecność ludzi i zwierząt jest zabroniona. Nie patrz bezpośrednio na działającą lampę. Światło UV-C jest szkodliwe dla wzroku.

5 ZMYSŁÓW Akademia Wypoczynku
Treatz Desserts Parlour - Londyn
Audi Aréna Györ – Węgry
Pokój hotelowy