Oświetlenie biura

Wyposażasz miejsce pracy i zależy Ci na tym, aby oświetlenie biurowe było nowoczesne? Jako producent oświetlenia LED oferujemy lampy biurowe - kilkanaście gotowych lamp, które możesz wykorzystać u siebie. Zastosowana technologia LED jest energooszczędna i w porównaniu do zwykłych rozwiązań, emituje światło lepszej jakości. Poprzez proponowane oświetlenie biurowe LED, tworzysz lepsze warunki pracy dla swoich pracowników. Zapoznaj się z ofertą LARS, a jeśli masz unikalny pomysł na lampy do biura, zgłoś go do nas! Przeanalizujemy Twoją propozycję i być może zrealizujemy Twój projekt.

Lampy do biura - technologia LED 

W LARS możesz nabyć między innymi sufitowe oświetlenie biurowe o minimalistycznej oprawie. Polecamy wiszące lampy LARSA, w tym: 

  • LARSA S - klasyczny projekt z mlecznym kloszem, który rozprasza światło, 
  • LARSA T - oświetlenie do biura z transparentnym kloszem o zwiększonej efektywności świecenia, 
  • LARSA TU - lampa z transparentnym kloszem o niskim współczynniku olśnienia (UGR), 
  • LARSA RA - lampa biurowa o wysokim wskaźniku oddawania barw (CRI), 
  • LARSA Click! - doskonała alternatywa oświetleniowa dla sufitów gipsowych i powierzchni płaskich,
  • LARSA Fix! - oświetlenie przeznaczone do montażu na sufitach ażurowych i metalowych.

Dobre oświetlenie biurowe jest podstawą efektywnego dnia pracy. Jeśli lampy emitują słabe światło, przestają działać lub pobierają za dużo energii, pojawiają się problemy finansowe i zespołowe. Wykorzystując technologię LED i oprawy biurowe LARS, zapewniasz swojej firmie to, co niezbędne do wykonywania obowiązków i rozwijania interesów.

Oświetlenie do biura - szeroka oferta

Zwróć też uwagę na 

Niezależnie od tego czy Twoje biuro to jeden pokój o 40m² czy kilka pomieszczeń o 120m², sprawdź biurowe lampy wirusobójcze UV-C. Stosowane są w celach dezynfekcyjnych. Przy wykorzystaniu światła UV, skutecznie usuwają wirusy, bakterie, roztocza, grzyby i inne patogeny

Smart Building Center - Polska
Ford Bemo Motors
Laboratorium techniki dentystycznej PRODENT
Sala Sprzedaży ELMAR - Polska
Sala Konferencyjna LARS - Polska