Realizacje: Oświetlenie LED Hali Przemysłowej

Jako producent oświetlenia LED proponujemy lampy techniczne do hali przemysłowej i innych miejsc. Technologia LED jest energooszczędna i emituje światło o bardzo dobrej jakości w porównaniu z używanym kiedyś oświetleniem metahalogenowym. Oświetlenie techniczne obiektów przemysłowych tworzy dobre warunki pracy. Lampy techniczne nie tylko dobrze rozświetlają obiekt i przedmioty pracy, lecz także nie męczą oczu. W nowoczesnych firmach lampy techniczne LEDowe to standard. Zapoznaj się z ofertą, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem. 

Lampy techniczne LED do obiektów przemysłowych

Zarówno na hali przemysłowej, jak i w innych obiektach (wymienionych poniżej), bezpieczeństwo i komfort pracy to priorytet. Oświetlenie techniczne LED jest odpowiedzią na te potrzeby i niesie ze sobą jeszcze jedną zaletę: niższe rachunki wskutek niskiego poboru energii elektrycznej. Lampy techniczne, które udostępniamy przeznaczone są między innymi do:

  • hal, 
  • magazynów, 
  • zakładów produkcji, 
  • laboratoriów chemicznych, medycznych, farmaceutycznych, 
  • garaży podziemnych, 
  • stacji paliw,
  • parkingów. 

W LARS proponujemy oświetlenie LED zewnętrzne i wewnętrzne. 

Zadbaj o oświetlenie, higienę i bezpieczeństwo hali przemysłowej

Na naszej stronie znajdziesz też uniwersalne profile LED do taśmy LEDowej i lampy wirusobójcze UV-C, które nie mają celu oświetleniowego, ale dezynfekcyjny. Lampy UV-C likwidują bakterie, wirusy, roztocza i grzyby. Możesz wykorzystać je w pomieszczeniach o wielkości 40m², 80m² i nawet 120m². Zastosowanie znajdują np. przy stanowiskach pracy na hali przemysłowej.*

Masz więcej pytań? Przejdź do pozostałych zakładek i poznaj nasze produkty. W LARS tworzymy nie tylko oświetlenie techniczne, lecz także dekoracyjne. 

*Lamp UV-C nie należy włączać w obecności ludzi i zwierząt. Nie należy patrzeć bezpośrednio we włączone źródło światła.

Hala serwisowa KOMATSU - Polska
Hala Przemysłowa STER - Polska